Apie mane

 

"Vaiką auginsi viena" - staiga toptelėjo ryški, aiški mintis. Ir taip pat staigiai dingo, kaip ir atsirado. Protas iškart sunerimo, kas čia per haliucinacija, nesąmonė ir pasistengė, kuo greičiau pamiršti šią frazę.  

Sūnaus gimimas ryškiai apšvietė stokojančias, badaujančias sritis, ten kur protas nėra geras pagalbininkas, o reikalinga širdis - palaikymas, parama, pagalba, rūpestis, atidumas, švelnumas, šiluma, meilė. Didžiulis trūkumas, skausmas, vidinė kančia skatino sau užduoti daug įvairių klausimų: ko aš iš tiesų noriu? Kas yra mano tikrieji poreikiai? Kas yra mano norai, o kas yra kitų nesąmoningai prisiimta nuomonė? Ką reiškia klausyti širdies? O ji kalba? Kokiu būdu? Kaip man ją išgirsti? Kur kalba mano protas? Kokias emocijas aš jaučiu? Ką jos reiškia? Ar mano kūnas irgi gali "kalbėti"? Kaip jį išgirsti? Kas yra tiesa? Kuo aš galiu iš tiesų pasikliauti, tikėti ir pasitikėti? Kas yra mano patikimas patarėjas priimant įvairius gyvenimiškus sprendimus - nuo pačių paprasčiausių iki pačių sudėtingiausių? Ir svarbiausias klausimas - kas tai buvo, ta staiga toptelėjusi mintis "vaiką auginsi viena"? Taip aš sužinojau apie intuiciją, jos kalbos būdus, kaip ją atpažinti, išgirsti, tikėti bei veikti sekant ja. 

2011m. atradau Sielos koliažą - smagų, lengvą, kūrybišką, gilų, saugų būdą įtvirtinti savo staigias mintis (intuiciją), sapnus bei konsultuotis su savo vidine išmintimi. Pirma Sielos koliažo mokytoja buvo psichologė Dalia Braziulytė. 2014m. baigiau SoulCollage® facilitator mokymus pas psichoterapeutę Mariabruna Sirabella. Baigus šiuos mokymus vedu SoulCollage® užsiėmimus įvairaus amžiaus grupėms bei individualiems klientams. Taip pat vedu užsiėmimus internetu, per Skype. 

Sielos koliažo dėka tapau atviresne, supratingesne, laisvesne, tvirtesne, labiau pasitikinčia savimi, žinančia, ko noriu. Pažinusi save, labiau pažįstu, suprantu ir kitus žmones, tampu labiau žmogiškesne, brandesne, išmintingesne.

Esu Giedrė Žideckienė, 37 metų. Esu baigusi VDU socialino darbo bakalaurą bei KTU marketingo magistrantūros studijas. Ilgą laiką dirbau tarptautinėje kompanijoje "Avon cosmetics" Kauno padalinio vadove, dirbau savanore saviugdos lektore. Dabar gyvenu Švedijoje, Skånes regione, Billesholm mieste. Nuo 2016m. Spalio mėn. pradėjau studijuoti Geštalto psichoterapiją Kauno Geštalto Studijų Centre.